ВАШ БУХГАЛТЕР.kharkov.ua

Добро пожаловать на форум бухгалтерской поддержки. Быстрая бухгалтерская помощь предпринимателю от компании Ваш бухгалтер. Данный портал так же содершин интересную тематическую информацию. Бухгалтерские услуги в Харькове для разного рода предпринимателей.

Компания "Ваш бухгалтер".

Пт Янв 13, 2012 7:57 am автор Admin

Компания "Ваш бухгалтер", г.Харьков, предоставит Вам бухгалтерские услуги:
*Ведение бухгалтерского и налогового учёта.
*Документальное оформление, восстановление бух учета.
*Квалифицированное ведение кадрового учета и делопроизводства... И прочее,подробнее здесь.
- Контактная информация:
Адрес электронной почты:
eska_byh@inbox.ru
Телефонные номера:
  • (050) 401-11-62

  • (097) 650-10-40

  • (063) 228-79-14

Ирина …

Комментарии: 0

Сентябрь 2018
ПнВтСрЧтПтСбВс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Календарь Календарь

Поиск
 
 

Результаты :
 


Rechercher Расширенный поиск


Вы не подключены. Войдите или зарегистрируйтесь

ДПС затвердила Узагальнюючу податкову консультацію щодо податкових накладних

Перейти вниз  Сообщение [Страница 1 из 1]

Lili-an

avatar
Гуру бух.учета
Гуру бух.учета
ДПС затвердила Узагальнюючу податкову консультацію щодо окремих питань відображення у податковому обліку з ПДВ звітного періоду податкових накладних (ПН), виписаних у попередніх періодах, та формування на їх підставі податкового кредиту (хоча насправді в цьому документі розглянуто набагато більший спектр питань щодо ПН).
Деякі ключові моменти Узагальнюючої податкової консультації:

1. Якщо у звітному періоді податкову накладну включили до реєстру отриманих ПН, але з будь-яких причин не відобразили її в податковій звітності за цей період, то виправляти ситуацію потрібно шляхом подання уточнюючого розрахунку за той звітний період, в якому вона була включена до реєстру отриманих ПН та помилково не включена до податкової звітності.

2. Не є помилкою виписування однієї ПН на отримання кількох авансових платежів протягом одного дня від одного і того ж покупця за один і той же товар в межах одного і того ж договору.

3. Помилково сформована ПН не може бути виключена з Єдиного реєстру накладних. Разом з цим, вона не дає право покупцю на податковий кредит. Якщо продавець документально не пояснить походження помилково зареєстрованих ПН на письмовий запит органу ДПС протягом 10 робочих днів з дня отримання такого запиту, це породжує обставину для проведення документальної позапланової перевірки.

4. Недотримання вимоги щодо вирівнювання реквізитів заголовної частини ПН по правій межі поля, не позбавляє права покупця на податковий кредит.

5. ПН має виписуватися українською мовою. При цьому, у разі неможливого перекладу з іноземної мови торгової марки або найменування товару на державну мову та з метою збереження ідентифікації такого товару в графі 3 податкової накладної "Номенклатура товарів/послуг продавця" допускається зазначати назву торгової марки та у вигляді абревіатури номенклатуру товару без перекладу його на державну мову.

6. Якщо з дати виписки податкової накладної не минуло 365 календарних днів, покупець має право включити таку запізнілу ПН до складу податкового кредиту. При цьому контролери не вимагатимуть документального підтвердження причин її запізнення. Суми податку відображаються у реєстрі отриманих ПН поточного звітного періоду та у складі податкового кредиту звітного періоду (рядок 10.1 декларації з ПДВ).

Інформація з сайту http://buhgalter911.com/Res/Zakoni/Prikaz/Prikaz_634652672226059947.aspx

Посмотреть профиль

Вернуться к началу  Сообщение [Страница 1 из 1]

Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения