ВАШ БУХГАЛТЕР.kharkov.ua

Добро пожаловать на форум бухгалтерской поддержки. Быстрая бухгалтерская помощь предпринимателю от компании Ваш бухгалтер. Данный портал так же содершин интересную тематическую информацию. Бухгалтерские услуги в Харькове для разного рода предпринимателей.

Компания "Ваш бухгалтер".

Пт Янв 13, 2012 7:57 am автор Admin

Компания "Ваш бухгалтер", г.Харьков, предоставит Вам бухгалтерские услуги:
*Ведение бухгалтерского и налогового учёта.
*Документальное оформление, восстановление бух учета.
*Квалифицированное ведение кадрового учета и делопроизводства... И прочее,подробнее здесь.
- Контактная информация:
Адрес электронной почты:
eska_byh@inbox.ru
Телефонные номера:
  • (050) 401-11-62

  • (097) 650-10-40

  • (063) 228-79-14

Ирина …

Комментарии: 0

Декабрь 2018
ПнВтСрЧтПтСбВс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Календарь Календарь

Поиск
 
 

Результаты :
 


Rechercher Расширенный поиск


Вы не подключены. Войдите или зарегистрируйтесь

Як визначаються звичайні ціни, починаючи з 01.04.2011?

Перейти вниз  Сообщение [Страница 1 из 1]

Відповідно до п. 14.1.71 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року №2755-VI (далі - ПКУ) звичайна ціна - ціна товарів (робіт, послуг), визначена сторонами договору, якщо інше не встановлено ПКУ. Якщо не доведено зворотне, вважається, що така звичайна ціна відповідає рівню ринкових цін.
Статтею 39 ПКУ установлені методи визначення та порядок застосування звичайної ціни.
Згідно з п. 1 розділу XIX «Прикінцеві положення» ПКУ норми ПКУ набирають чинності з 1 січня 2011 року, крім:
- ст. 39 ПКУ, яка набирає чинності з 1 січня 2013 року;
- розділу III ПКУ, який набирає чинності з 1 квітня 2011 року.
Пунктом 2 п. 2 розділу XIX «Прикінцеві положення» ПКУ передбачено, що з 1 квітня 2011 року втрачає чинність Закон України від 28 грудня 1994 року № 334/94-ВР ”Про оподаткування прибутку підприємств” (далі – Закон №334), крім п. 1.20 ст. 1 цього Закону, який діє до 1 січня 2013 року.
Отже, звичайні ціни до 1 січня 2013 року визначаються у порядку, передбаченому п. 1.20 Закону №334, а з 1 січня 2013 року – за правилами, визначеними ст. 39 ПКУ.

Посмотреть профиль

Вернуться к началу  Сообщение [Страница 1 из 1]

Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения