ВАШ БУХГАЛТЕР.kharkov.ua

Добро пожаловать на форум бухгалтерской поддержки. Быстрая бухгалтерская помощь предпринимателю от компании Ваш бухгалтер. Данный портал так же содершин интересную тематическую информацию. Бухгалтерские услуги в Харькове для разного рода предпринимателей.

Компания "Ваш бухгалтер".

Пт Янв 13, 2012 7:57 am автор Admin

Компания "Ваш бухгалтер", г.Харьков, предоставит Вам бухгалтерские услуги:
*Ведение бухгалтерского и налогового учёта.
*Документальное оформление, восстановление бух учета.
*Квалифицированное ведение кадрового учета и делопроизводства... И прочее,подробнее здесь.
- Контактная информация:
Адрес электронной почты:
eska_byh@inbox.ru
Телефонные номера:
  • (050) 401-11-62

  • (097) 650-10-40

  • (063) 228-79-14

Ирина …

Комментарии: 0

Декабрь 2017
ПнВтСрЧтПтСбВс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Календарь Календарь

Поиск
 
 

Результаты :
 


Rechercher Расширенный поиск


Вы не подключены. Войдите или зарегистрируйтесь

Чи передбачено надсилання поштою заяви про застосування або перехід на спрощену систему оподаткування фізичної особи — підприємця та яка дата вважатиметься датою подання заяви?

Предыдущая тема Следующая тема Перейти вниз  Сообщение [Страница 1 из 1]

Для обрання або переходу
на спрощену систему оподаткування суб'єкт господарювання подає
до органу державної податкової служби заяву (пп. 298.1.1
п. 298.1 ст. 298 Податкового кодексу).

Підпунктом 298.1.4
вищезазначеного пункту визначено, що суб'єкт господарювання, який
є платником інших податків і зборів відповідно до норм цього
Кодексу, може прийняти рішення про перехід на спрощену систему
оподаткування один раз протягом календарного року шляхом подання заяви
до органу державної податкової служби не пізніше ніж за 15 календарних
днів до початку наступного календарного кварталу.

До поданої заяви додається
розрахунок доходу за попередній календарний рік, який визначається
з дотриманням вимог, встановлених главою 1 розділу ХІV Податкового
кодексу.

При цьому для визначення
обсягу доходу, що дає право на застосування спрощеної системи
оподаткування у 2012 р. суб'єктами господарювання, які не були
платниками єдиного податку, дохід від провадження господарської діяльності,
одержаний у 2011 р., перераховується з урахуванням норм
ст. 292 Податкового кодексу.

Заяву про обрання або
перехід на спрощену систему оподаткування разом з розрахунком доходу
за попередній календарний рік може бути подано фізичною особою —
підприємцем як особисто, так і надіслано поштою.


Якщо заяву про обрання
або перехід на спрощену систему оподаткування надіслано
до податкового органу поштою, то датою подання такої заяви
вважатиметься дата надходження її до податкового органу, тобто дата
реєстрації в журналі реєстрації вхідної кореспонденції.

Посмотреть профиль

Предыдущая тема Следующая тема Вернуться к началу  Сообщение [Страница 1 из 1]

Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения