ВАШ БУХГАЛТЕР.kharkov.ua

Добро пожаловать на форум бухгалтерской поддержки. Быстрая бухгалтерская помощь предпринимателю от компании Ваш бухгалтер. Данный портал так же содершин интересную тематическую информацию. Бухгалтерские услуги в Харькове для разного рода предпринимателей.

Компания "Ваш бухгалтер".

Пт Янв 13, 2012 7:57 am автор Admin

Компания "Ваш бухгалтер", г.Харьков, предоставит Вам бухгалтерские услуги:
*Ведение бухгалтерского и налогового учёта.
*Документальное оформление, восстановление бух учета.
*Квалифицированное ведение кадрового учета и делопроизводства... И прочее,подробнее здесь.
- Контактная информация:
Адрес электронной почты:
eska_byh@inbox.ru
Телефонные номера:
  • (050) 401-11-62

  • (097) 650-10-40

  • (063) 228-79-14

Ирина …

Комментарии: 0

Октябрь 2018
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Календарь Календарь

Поиск
 
 

Результаты :
 


Rechercher Расширенный поиск


Вы не подключены. Войдите или зарегистрируйтесь

Чи потрібно фізичній особі — підприємцю сплачувати авансові внески у разі припинення провадження господарської діяльності?

Перейти вниз  Сообщение [Страница 1 из 1]

Відповідно до п. 295.1
ст. 295 Податкового кодексу платники єдиного податку першої і другої груп
сплачують єдиний податок шляхом здійснення авансового внеску не пізніше 20
числа (включно) поточного місяця.

Такі платники можуть здійснити
сплату єдиного податку авансовим внеском за весь податковий (звітний) період
(квартал, рік), але не більш як до кінця поточного звітного року.

Нарахування авансових внесків
для платників єдиного податку першої і другої груп здійснюється органами державної
податкової служби на підставі заяви такого платника податку щодо розміру обраної
ставки єдиного податку, заяви щодо періоду щорічної відпустки та/або заяви щодо
терміну тимчасової втрати працездатності (п. 295.2 ст. 295 Податкового
кодексу).

Пунктом 295.4 ст. 295 цього
Кодексу передбачено, що сплата єдиного податку здійснюється за місцем
податкової адреси.

Платники єдиного податку першої
і другої груп, які не використовують працю найманих осіб, звільняються
від сплати єдиного податку протягом одного календарного місяця на рік на час
відпустки, а також за період хвороби, підтвердженої копією листка (листків)
непрацездатності, якщо вона триває 30 і більше календарних днів (п. 295.5
ст. 295 Податкового кодексу).

У разі припинення платником
єдиного податку провадження господарської діяльності податкові зобов'язання щодо
сплати єдиного податку нараховуються такому платнику до останнього дня (включно)
календарного місяця, в якому до органу державної податкової служби подано
заяву щодо відмови від спрощеної системи оподаткування у зв'язку з припиненням
провадження господарської діяльності (п. 295.8 п. 295 Податкового кодексу).

Таким чином, Податковим кодексом
не передбачено звільнення від сплати авансових внесків за єдиним податком
у разі припинення фізичною особою
підприємцемплатником єдиного
податку (першої та другої груп) провадження господарської діяльності, за винятком
платників, які здійснили сплату єдиного податку авансовим внеском за весь податковий
(звітний) період (квартал, рік).


У разі подання фізичною особоюпідприємцемплатником єдиного податку заяви про відмову від спрощеної
системи оподаткування у зв'язку з припиненням провадження господарської
діяльності до органу державної податкової служби такому платнику податкові
зобов'язання нараховуються до останнього дня (включно) календарного місяця,
в якому було подано таку заяву.

Посмотреть профиль

Вернуться к началу  Сообщение [Страница 1 из 1]

Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения