ВАШ БУХГАЛТЕР.kharkov.ua

Добро пожаловать на форум бухгалтерской поддержки. Быстрая бухгалтерская помощь предпринимателю от компании Ваш бухгалтер. Данный портал так же содершин интересную тематическую информацию. Бухгалтерские услуги в Харькове для разного рода предпринимателей.

Компания "Ваш бухгалтер".

Пт Янв 13, 2012 7:57 am автор Admin

Компания "Ваш бухгалтер", г.Харьков, предоставит Вам бухгалтерские услуги:
*Ведение бухгалтерского и налогового учёта.
*Документальное оформление, восстановление бух учета.
*Квалифицированное ведение кадрового учета и делопроизводства... И прочее,подробнее здесь.
- Контактная информация:
Адрес электронной почты:
eska_byh@inbox.ru
Телефонные номера:
  • (050) 401-11-62

  • (097) 650-10-40

  • (063) 228-79-14

Ирина …

Комментарии: 0

Сентябрь 2018
ПнВтСрЧтПтСбВс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Календарь Календарь

Поиск
 
 

Результаты :
 


Rechercher Расширенный поиск


Вы не подключены. Войдите или зарегистрируйтесь

Чи мають право фізичні особи — підприємці — платники єдиного податку, які належать до третьої групи, протягом року змінити ставку єдиного податку?

Перейти вниз  Сообщение [Страница 1 из 1]

Відповідно до пп. «г»
пп. 4 п. 293.8 ст. 293 Податкового кодексу ставка єдиного податку,
визначена для третьої групи у розмірі 3%, може бути обрана платником єдиного
податку, що застосовує ставку такого податку в розмірі 5%, у разі
постачання ним послуг (робіт) платникам податку на додану вартість і якщо
обсяг такого постачання за останні 12 календарних місяців сукупно перевищує
обсяг, визначений п. 181.1 ст. 181 розділу V цього Кодексу, та в
разі реєстрації такого платника єдиного податку платником ПДВ у порядку, встановленому
розділом V цього Кодексу, шляхом подання заяви щодо зміни ставки єдиного податку
не пізніше ніж за 15 календарних днів до початку наступного
календарного кварталу, в якому здійснено реєстрацію платником ПДВ.

При цьому пп. 5 п. 293.8
ст. 293 Податкового кодексу передбачено, що в разі анулювання реєстрації
платника ПДВ у порядку, встановленому розділом V Податкового кодексу, платники
єдиного податку зобов'язані перейти на сплату єдиного податку за ставкою
у розмірі 5% або відмовитися від застосування спрощеної системи оподаткування
шляхом подання заяви про зміну ставки єдиного податку чи відмову від застосування
спрощеної системи оподаткування не пізніше ніж за 15 календарних
днів до початку наступного календарного кварталу, в якому здійснено анулювання
реєстрації платником ПДВ.

Отже, фізичні особипідприємціплатники єдиного податку, що належать до третьої групи,
мають право протягом року змінювати ставку єдиного податку шляхом подання заяви
за умови виконання вимог, передбачених пп. «г» пп. 4 та пп. 5
п. 293.8 ст. 293 Податкового кодексу.

Посмотреть профиль

Вернуться к началу  Сообщение [Страница 1 из 1]

Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения