ВАШ БУХГАЛТЕР.kharkov.ua

Добро пожаловать на форум бухгалтерской поддержки. Быстрая бухгалтерская помощь предпринимателю от компании Ваш бухгалтер. Данный портал так же содершин интересную тематическую информацию. Бухгалтерские услуги в Харькове для разного рода предпринимателей.

Компания "Ваш бухгалтер".

Пт Янв 13, 2012 7:57 am автор Admin

Компания "Ваш бухгалтер", г.Харьков, предоставит Вам бухгалтерские услуги:
*Ведение бухгалтерского и налогового учёта.
*Документальное оформление, восстановление бух учета.
*Квалифицированное ведение кадрового учета и делопроизводства... И прочее,подробнее здесь.
- Контактная информация:
Адрес электронной почты:
eska_byh@inbox.ru
Телефонные номера:
  • (050) 401-11-62

  • (097) 650-10-40

  • (063) 228-79-14

Ирина …

Комментарии: 0

Сентябрь 2018
ПнВтСрЧтПтСбВс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Календарь Календарь

Поиск
 
 

Результаты :
 


Rechercher Расширенный поиск


Вы не подключены. Войдите или зарегистрируйтесь

Оренда житлового приміщення у засновника

Перейти вниз  Сообщение [Страница 1 из 1]

Товариство з обмеженою відповідальністю орендує житлове приміщення для проживання своїх працівників у фізичної особи, яка є засновником цього товариства. Згідно з умовами укладених договорів працівники відшкодовують підприємству відповідну суму коштів за проживання. Чи включається до складу витрат підприємства сума коштів, сплачена засновнику за оренду приміщення? Чи враховується у складі доходів сума коштів, отримана від працівників за проживання?

Витрати, здійснені на оплату оперативної оренди житлового приміщена за договором, укладеним з фізичною особою (яка не має статусу підприємця), належать до складу витрат відповідно до ст. 138 Податкового кодексу за умови зв'язку таких витрат з господарською діяльністю та документального підтвердження відповідними первинними документами згідно з вимогами законодавства.

Водночас оскільки фізична особа є засновником цього товариства, вона є пов'язаною особою, тому витрати, понесені платником податку у зв'язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у пов'язаної особи, визначаються виходячи з договірних цін, але не вищих за звичайні ціни, що діяли на дату такого придбання, у разі якщо договірна ціна на такі товари (роботи, послуги) відрізняється більше, ніж на 20% від звичайної ціни на такі товари (роботи, послуги) (пп. 153.2.2 п. 153.2 ст. 153 Податкового кодексу).

Щодо коштів, отриманих від працівників за проживання, то згідно зі ст. 762 Цивільного кодексу України від 16.01.2003 р. № 435-IV плата за користування майном встановлюється за договором найму.

Для цілей податкового обліку сума коштів, отримана від працівників за оренду житла, враховується у складі доходів такого підприємства з урахуванням звичайних цін за такі послуги відповідно до підпунктів 153.2.1, 153.2.2 п. 153.2 ст. 153 Податкового кодексу.

Доходи та витрати за вищезазначеними операціями враховуються при визначенні податкового зобов'язання у тому звітному періоді, в якому отримано (нараховано) плату за оренду житла.

Посмотреть профиль

Вернуться к началу  Сообщение [Страница 1 из 1]

Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения