ВАШ БУХГАЛТЕР.kharkov.ua

Добро пожаловать на форум бухгалтерской поддержки. Быстрая бухгалтерская помощь предпринимателю от компании Ваш бухгалтер. Данный портал так же содершин интересную тематическую информацию. Бухгалтерские услуги в Харькове для разного рода предпринимателей.

Компания "Ваш бухгалтер".

Пт Янв 13, 2012 7:57 am автор Admin

Компания "Ваш бухгалтер", г.Харьков, предоставит Вам бухгалтерские услуги:
*Ведение бухгалтерского и налогового учёта.
*Документальное оформление, восстановление бух учета.
*Квалифицированное ведение кадрового учета и делопроизводства... И прочее,подробнее здесь.
- Контактная информация:
Адрес электронной почты:
eska_byh@inbox.ru
Телефонные номера:
  • (050) 401-11-62

  • (097) 650-10-40

  • (063) 228-79-14

Ирина …

Комментарии: 0

Июль 2018
ПнВтСрЧтПтСбВс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

Календарь Календарь

Поиск
 
 

Результаты :
 


Rechercher Расширенный поиск


Вы не подключены. Войдите или зарегистрируйтесь

Повернення коштів при виході із числа засновників

Перейти вниз  Сообщение [Страница 1 из 1]

Як у податковому обліку підприємства-засновника відображаються кошти або вартість майна, які повертаються йому у разі виходу із числа засновників? Чи вважається виплатою дивідендів сума, що повертається, яка перевищує розмір внеску? У якому рядку декларації з податку на прибуток відображається така операція?

Сума коштів або вартість майна, що повертається платнику податку у разі його виходу із числа засновників, не враховуються у складі доходів такого платника у розмірі, що не перевищує вартості придбання акцій, часток, паїв (пп. 136.1.13 п. 136.1 ст. 136 Податкового кодексу).

Сума, що перевищує суму внесених коштів або вартості майна, не вважається виплатою дивідендів, але для цілей оподаткування вважається доходом і враховується у складі доходів при обчисленні об'єкта оподаткування у тому звітному періоді, в якому відбувається таке повернення.

У Податковій декларації з податку на прибуток підприємства, затвердженій наказом Мінфіну України від 28.09.2011 р. № 1232 (за текстом — декларація), платник податку — засновник у звітному періоді його виходу із числа засновників одночасно відображає витрати на придбання корпоративних прав у емітента в рядку 1.2 додатка ЦП до декларації та дохід, отриманий від викупу емітентом корпоративних прав, — у рядку 1.1 цього додатка. Сума перевищення, отримана емітентом від викупу корпоративних прав, над витратами, сплаченими (нарахованими) таким засновником, відображається у рядку 1 додатка ЦП до декларації з відповідним перенесенням до рядка 03.20 додатка ІД до декларації та, відповідно, до рядка 03 цієї декларації.

Посмотреть профиль

Вернуться к началу  Сообщение [Страница 1 из 1]

Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения