ВАШ БУХГАЛТЕР.kharkov.ua

Добро пожаловать на форум бухгалтерской поддержки. Быстрая бухгалтерская помощь предпринимателю от компании Ваш бухгалтер. Данный портал так же содершин интересную тематическую информацию. Бухгалтерские услуги в Харькове для разного рода предпринимателей.

Компания "Ваш бухгалтер".

Пт Янв 13, 2012 7:57 am автор Admin

Компания "Ваш бухгалтер", г.Харьков, предоставит Вам бухгалтерские услуги:
*Ведение бухгалтерского и налогового учёта.
*Документальное оформление, восстановление бух учета.
*Квалифицированное ведение кадрового учета и делопроизводства... И прочее,подробнее здесь.
- Контактная информация:
Адрес электронной почты:
eska_byh@inbox.ru
Телефонные номера:
  • (050) 401-11-62

  • (097) 650-10-40

  • (063) 228-79-14

Ирина …

Комментарии: 0

Ноябрь 2017
ПнВтСрЧтПтСбВс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

Календарь Календарь

Поиск
 
 

Результаты :
 


Rechercher Расширенный поиск


Вы не подключены. Войдите или зарегистрируйтесь

Бази персональних даних у ФОПів

Предыдущая тема Следующая тема Перейти вниз  Сообщение [Страница 1 из 1]

Lili-an

avatar
Гуру бух.учета
Гуру бух.учета
МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 08.11.2011 р. N 17304-0-33-11/61

(Витяг)

Чи є картотека з інформацією про найманих працівників фізичної особи - підприємця базою персональних даних і підлягає державній реєстрації?
Картотека з інформацією про найманих працівників фізичної особи - підприємця є базою персональних даних в розумінні статті 2 Закону України "Про захист персональних даних" (далі - Закон), відповідно до якої база персональних даних - іменована сукупність упорядкованих персональних даних в електронній формі та/або у формі картотек.
Відповідно до статті 9 Закону база персональних даних підлягає державній реєстрації шляхом внесення відповідного запису уповноваженим державним органом з питань захисту персональних даних до Державного реєстру баз персональних даних.
Чи вважається базою персональних даних інформація про орендодавця - фізичну особу за договором оренди нежитлового приміщення і якщо так, то чи підлягає така база персональних даних з відомостями про одне арендодателе державної реєстрації?
Виходячи зі змісту поняття "база персональних даних", визначеного статтею 2 Закону, персональні дані однієї фізичної особи не є базою персональних даних. Але особа, яка володіє цими даними, зобов'язана вживати заходів щодо їх збереження, які визначені законами України "Про захист персональних даних" і "Про інформацію".

Заступник Міністра
А. Сєдов

Посмотреть профиль

Предыдущая тема Следующая тема Вернуться к началу  Сообщение [Страница 1 из 1]

Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения