ВАШ БУХГАЛТЕР.kharkov.ua

Добро пожаловать на форум бухгалтерской поддержки. Быстрая бухгалтерская помощь предпринимателю от компании Ваш бухгалтер. Данный портал так же содершин интересную тематическую информацию. Бухгалтерские услуги в Харькове для разного рода предпринимателей.

Компания "Ваш бухгалтер".

Пт Янв 13, 2012 7:57 am автор Admin

Компания "Ваш бухгалтер", г.Харьков, предоставит Вам бухгалтерские услуги:
*Ведение бухгалтерского и налогового учёта.
*Документальное оформление, восстановление бух учета.
*Квалифицированное ведение кадрового учета и делопроизводства... И прочее,подробнее здесь.
- Контактная информация:
Адрес электронной почты:
eska_byh@inbox.ru
Телефонные номера:
  • (050) 401-11-62

  • (097) 650-10-40

  • (063) 228-79-14

Ирина …

Комментарии: 0

Октябрь 2018
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Календарь Календарь

Поиск
 
 

Результаты :
 


Rechercher Расширенный поиск


Вы не подключены. Войдите или зарегистрируйтесь

Відображення у декларації з ПДВ суми податку, у відшкодуванні якої відмовлено

Перейти вниз  Сообщение [Страница 1 из 1]

Чи відображається платником податку у декларації з ПДВ сума податку, на яку за результатами перевірки податковим органом відмовлено у наданні бюджетного відшкодування та складено податкове повідомлення-рішення за формою «В3»?

Згідно з п. 2.2 Порядку направлення органами ДПС податкових повідомлень-рішень платникам податків, затвердженого наказом ДПА України від 22.12.2010 р. № 985, у разі якщо за результатами перевірок виявлено відсутність права на отримання платником податку бюджетного відшкодування, то відповідний структурний підрозділ органу ДПС складає податкове повідомлення-рішення про відмову у наданні бюджетного відшкодування ПДВ (форма «В3»). Податковим повідомленням-рішенням за формою «В3» визначено, що протягом десяти календарних днів, що настають за днем отримання цього податкового повідомлення-рішення (при проведенні процедури адміністративного або судового оскарження — протягом десяти календарних днів, наступних за днем її закінчення), завищена сума, на яку відмовлено у наданні бюджетного відшкодування та складено повідомлення-рішення, зменшується у картці особового рахунку платника податків.

Отже, у разі якщо за наслідками перевірки податковим органом виявлено відсутність права на отримання платником податку бюджетного відшкодування та складено податкове повідомлення-рішення за формою «В3», то в десятиденний строк від дня отримання цього податкового повідомлення-рішення заявлена до відшкодування сума ПДВ зменшується у картці особового рахунку такого платника податку на суму, у відшкодуванні якої відмовлено. На суму ПДВ, у відшкодуванні якої відмовлено, збільшується сума від'ємного значення, що відображається платником зі знаком «+» у рядку 21.3 декларації з ПДВ звітного періоду.

Посмотреть профиль

Вернуться к началу  Сообщение [Страница 1 из 1]

Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения