ВАШ БУХГАЛТЕР.kharkov.ua

Добро пожаловать на форум бухгалтерской поддержки. Быстрая бухгалтерская помощь предпринимателю от компании Ваш бухгалтер. Данный портал так же содершин интересную тематическую информацию. Бухгалтерские услуги в Харькове для разного рода предпринимателей.

Компания "Ваш бухгалтер".

Пт Янв 13, 2012 7:57 am автор Admin

Компания "Ваш бухгалтер", г.Харьков, предоставит Вам бухгалтерские услуги:
*Ведение бухгалтерского и налогового учёта.
*Документальное оформление, восстановление бух учета.
*Квалифицированное ведение кадрового учета и делопроизводства... И прочее,подробнее здесь.
- Контактная информация:
Адрес электронной почты:
eska_byh@inbox.ru
Телефонные номера:
  • (050) 401-11-62

  • (097) 650-10-40

  • (063) 228-79-14

Ирина …

Комментарии: 0

Июнь 2019
ПнВтСрЧтПтСбВс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Календарь Календарь

Поиск
 
 

Результаты :
 


Rechercher Расширенный поиск


Вы не подключены. Войдите или зарегистрируйтесь

Неповернена на кінець періоду поворотна фінансова допомога включається до доходу Чи потрібно збільшувати доходи підприємства на суму умовно нарахованих відсотків на поворотну фінансову допомогу, що залишається неповерненою на кінець такого звітного пері

Перейти вниз  Сообщение [Страница 1 из 1]

Згідно з пп. 14.1.257 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу фінансова допомога може надаватися на безповоротній або поворотній основі.

Поворотна фінансова допомога — це сума коштів, що надійшла платнику податків у користування за договором, який не передбачає нарахування процентів або надання інших видів компенсації у вигляді плати за користування такими коштами, та є обов’язковою до повернення.

У разі якщо поворотна фінансова допомога залишається неповерненою на кінець звітного періоду, то на таку допомогу (або неповернену частку) потрібно нарахувати умовні проценти.

Сума процентів, умовно нарахованих у розмірі облікової ставки Нацбанку України, розрахованої за кожен день фактичного використання такої поворотної фінансової допомоги з метою оподаткування, належить до безповоротної фінансової допомоги (пп. 14.1.257 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу) та враховується у складі доходів.

Відповідно до пп. 135.5.5 п. 135.5 ст. 135 Податкового кодексу до інших доходів включаються суми поворотної фінансової допомоги, отриманої платником податку у звітному податковому періоді, що залишаються неповерненими на кінець такого звітного періоду, від осіб, які не є платниками цього податку (у тому числі нерезидентів), або осіб, які згідно з цим Кодексом мають пільги з цього податку, у тому числі ті суб’єкти господарювання, що мають право застосовувати ставки податку нижчі, ніж установлені п. 151.1 ст. 151 цього Кодексу.

У разі якщо в майбутніх звітних податкових періодах платник податку повертає таку поворотну фінансову допомогу (її частину) особі, яка її надала, такий платник збільшує суму витрат на суму такої поворотної фінансової допомоги (її частини) за наслідками звітного податкового періоду, в якому відбулося таке повернення.

При цьому доходи такого платника податку не збільшуються на суму умовно нарахованих процентів, а податкові зобов’язання особи, яка надала поворотну фінансову допомогу, не змінюються як при її видачі, так і при її зворотному отриманні.

Отже, якщо у платника податку на кінець звітного періоду залишається неповерненою поворотна фінансова допомога, то доходи платника збільшуються на суму умовно нарахованих процентів у розмірі облікової ставки Нацбанку України, розрахованої за кожен день фактичного використання такої допомоги.

«Вісник податкової служби України», лютий 2012 р., №6

Посмотреть профиль

Вернуться к началу  Сообщение [Страница 1 из 1]

Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения