ВАШ БУХГАЛТЕР.kharkov.ua

Добро пожаловать на форум бухгалтерской поддержки. Быстрая бухгалтерская помощь предпринимателю от компании Ваш бухгалтер. Данный портал так же содершин интересную тематическую информацию. Бухгалтерские услуги в Харькове для разного рода предпринимателей.

Компания "Ваш бухгалтер".

Пт Янв 13, 2012 7:57 am автор Admin

Компания "Ваш бухгалтер", г.Харьков, предоставит Вам бухгалтерские услуги:
*Ведение бухгалтерского и налогового учёта.
*Документальное оформление, восстановление бух учета.
*Квалифицированное ведение кадрового учета и делопроизводства... И прочее,подробнее здесь.
- Контактная информация:
Адрес электронной почты:
eska_byh@inbox.ru
Телефонные номера:
  • (050) 401-11-62

  • (097) 650-10-40

  • (063) 228-79-14

Ирина …

Комментарии: 0

Декабрь 2018
ПнВтСрЧтПтСбВс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Календарь Календарь

Поиск
 
 

Результаты :
 


Rechercher Расширенный поиск


Вы не подключены. Войдите или зарегистрируйтесь

Про форми фінансової звітності, що їх повинні подавати платники податку на прибуток до органів ДПС разом із податковою декларацією

Перейти вниз  Сообщение [Страница 1 из 1]

Lili-an

avatar
Гуру бух.учета
Гуру бух.учета
Відповідно до п. 46.2 ст. 46 ПКУ від 2 грудня 2010 року №2755-VI, зі змінами та доповненнями, платник податку на прибуток подає разом із відповідною податковою декларацією квартальну або річну фінансову звітність (крім малих підприємств) у порядку, передбаченому для подання податкової декларації. Платники податку на прибуток, малі підприємства, віднесені до таких відповідно до Господарського кодексу України, подають разом із річною податковою декларацією річну фінансову звітність у порядку, передбаченому для подання податкової декларації.
Згідно з ч. 2 cт.11 Закону України від 16 липня 1999 року №996-XIV «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні», зі змінами та доповненнями (далі — Закон №996-XIV), фінансова звітність підприємства (крім бюджетних установ, представництв іноземних суб’єктів господарської діяльності та суб’єктів малого підприємництва, визнаних такими відповідно до чинного законодавства) включає: баланс, звіт про фінансові результати, звіт про рух грошових коштів, звіт про власний капітал та примітки до звітів.
Для суб’єктів малого підприємництва та представництв іноземних суб’єктів господарської діяльності національними положеннями (стандартами) встановлюється скорочена за показниками фінансова звітність у складі балансу і звіту про фінансові результати (ч. 3 ст. 11 Закону №996-XIV).
Зокрема, наказом Мінфіну від 25.02.2000 р. №39 затверджено Положення (стандарт) бухгалтерського обліку 25 «Фінансовий звіт суб’єкта малого підприємництва», зі змінами та доповненнями (далі — ПБО 25).
Для суб’єктів малого підприємництва ПБО 25 встановлюється скорочена за показниками фінансова звітність у складі балансу (форма №1-м) і звіту про фінансові результати (форма №2-м), в якому передбачено Порядок їх заповнення.
Юридичні особи, що відповідають критеріям, визначеним пунктом 154.6 статті 154 ПКУ, зобов’язані складати та подавати до відповідних органів фінансову звітність, передбачену для суб’єктів малого підприємництва, один раз на рік (ч. 7 ст. 11 Закону №996-XIV), а саме: спрощений фінансовий звіт суб’єкта малого підприємництва (фінансова звітність у складі балансу (форма №1-мс) і звіту про фінансові результати (форма №2-мс) згідно з ПБО 25.
Звітним періодом для складання фінансової звітності є календарний рік. Проміжна звітність складається щокварталу наростаючим підсумком з початку звітного року в складі балансу та звіту про фінансові результати. Баланс підприємства складається станом на кінець останнього дня кварталу (року) (ч. 1 ст. 13 Закону №996-XIV).
З урахуванням викладеного платники податку на прибуток (крім малих підприємств) подають разом із відповідною податковою декларацією за календарний квартал, півріччя, три квартали квартальну фінансову звітність, яка включає: баланс та звіт про фінансові результати.
До податкової декларації за рік (у 2011 році — за другий — четвертий квартали) такі платники подають річну фінансову звітність, яка включає: баланс, звіт про фінансові результати, звіт про рух грошових коштів, звіт про власний капітал та примітки до звітів. Платники податку на прибуток — малі підприємства та юридичні особи, що відповідають критеріям, визначеним п. 154.6 ст. 154 ПКУ, подають разом із річною податковою декларацією скорочену за показниками фінансову звітність у складі балансу і звіту про фінансові результати.

Інформація ДПА у Київській обл.

Посмотреть профиль

Вернуться к началу  Сообщение [Страница 1 из 1]

Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения