ВАШ БУХГАЛТЕР.kharkov.ua

Добро пожаловать на форум бухгалтерской поддержки. Быстрая бухгалтерская помощь предпринимателю от компании Ваш бухгалтер. Данный портал так же содершин интересную тематическую информацию. Бухгалтерские услуги в Харькове для разного рода предпринимателей.

Компания "Ваш бухгалтер".

Пт Янв 13, 2012 7:57 am автор Admin

Компания "Ваш бухгалтер", г.Харьков, предоставит Вам бухгалтерские услуги:
*Ведение бухгалтерского и налогового учёта.
*Документальное оформление, восстановление бух учета.
*Квалифицированное ведение кадрового учета и делопроизводства... И прочее,подробнее здесь.
- Контактная информация:
Адрес электронной почты:
eska_byh@inbox.ru
Телефонные номера:
  • (050) 401-11-62

  • (097) 650-10-40

  • (063) 228-79-14

Ирина …

Комментарии: 0

Июнь 2018
ПнВтСрЧтПтСбВс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

Календарь Календарь

Поиск
 
 

Результаты :
 


Rechercher Расширенный поиск


Вы не подключены. Войдите или зарегистрируйтесь

ФОП групи 2 з 2012 року веде Книгу обліку доходів та з того часу її не змінювала. Які наслідки?

Перейти вниз  Сообщение [Страница 1 из 1]

Вочевидь, ви користуєтеся Книгою обліку «старої» форми, затвердженої наказом МФУ від 15.12.2011 р. № 1637. Одразу заспокоїмо. Санкцій за це не передбачено. Відповідно до п. 5 наказу МФУ від 19.06.2015 р. № 579 (ним затверджені Порядок ведення та форма «нових» Книг обліку) Книги обліку «старої» форми, зареєстровані до набрання чинності наказом, можна вести до їх закінчення


Ведемо Книгу обліку ще з 2010 року. Яка передбачена відповідальність за це?


Тут ситуація гірша, ніж у попередньому випадку. Ви повинні були вести Книгу обліку за формою, затвердженою наказом МФУ від 15.12.2011 р. № 1637 ще з 01.01.2012 р. (саме з цієї дати набрав чинності цей наказ). Причому для «попередниць» цей наказ жодних послаблень не передбачав.

У той же час, форми Книг, затверджені наказом № 1637, вводили так стрімко, що свого часу — на початку 2012 року — ніхто з єдинників не мав змогу з 01.01.2012 р. використовувати нові форми Книг. Більше того, питання реєстрації і початку використання нових форм Книг були актуальними принаймні протягом січня–лютого 2012 року. І тоді записи, зроблені у «старій» Книзі (за формою № 10) з 01.01.2012 р. і до дня реєстрації нової Книги, рекомендували:

або залишити у Книзі за формою № 10;
або перенести до нової Книги одним рядком (загальним підсумком) за весь період.
Саме так ми радимо вчинити вам і зараз.

Зрозуміло, що, використовуючи Книгу за невстановленою формою, ви порушуєте вимоги п.п. 296.1.1 ПКУ. А за це вам, щонайменше, загрожує адмінштраф відповідно до ст. 1641КпАП у розмірі від 51 грн до 136 грн (а за повторне протягом року порушення — від 85 до 136 грн)

Посмотреть профиль

Вернуться к началу  Сообщение [Страница 1 из 1]

Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения